Hoşgeldiniz Bugün 09 23 2021

Apple iPad Pro (2018) ilk izlenim: Profesyonellere Profesyonel Olmak

105-ipad-pro-review-hero

Apple iPad Pro hands-on: Yeni iPad Pro, bir ekran Likit Retina ekran sayesinde selefinden farklı görünüyor ve A12X Biyonik yonga seti ile çok daha güçlü.

Apple nihayet yepyeni iPad Pro’yu, 11 ve 12.9 inçlik iki boyutla başlattı – Face ID, güçlü bir A12X Bionic işlemci, USB-C portu ve daha fazlasını getirdi. İPad Pro ile birkaç dakika harcadım ve dünyanın en iyi tabletini kullanarak nasıl hissettiğini anladım.

 

ipadpro

 

 

 

Apple iPad Pro ilk izlenim: Tasarım, ekran

 

Yeni iPad Pro, selefinden farklı görünüyor ve bunu anında fark edeceksiniz. Geçen yılki modelden farklı olarak, yeni iPad Pro, Apple iPhone XR’ye benzer şekilde tüm ekran “Liquid Retina” ekrana sahip. Fark, tabletin ekstra bir yansıtıcı kaplamaya ve tabii ki 120 GHz ProMotion yenileme hızına sahip olmasıdır.

 

11 inçlik model, önceki 10,5 inçlik modelin aynı ayak izine sahiptir, ancak ekran tüm ekran ve minimum çerçeve sayesinde çok daha büyüktür. Benzer şekilde, 12,9 inç iPad Pro önceki nesil modelden daha küçüktür, ancak aynı ekran boyutunu korur. Bir seçenek verildiğinde, 10,5 inçlik modeli alırdım çünkü daha rahat kullanım.

 

İnternetteki haberleri anında görmek için: Web Haberler.

 

Yeni iPad Pro, selefinden farklı görünüyor ve bunu anında fark edeceksiniz.

Her iki model de kare ve bana iPhone 5’i hatırlatıyorlar. Ah, ev düğmesinin bittiğini unutmayalım. Bunun yerine, ilk iPhone X üzerinde tanıtılan yeni hareket navigasyon sistemi liderliğini alır.

Sıvı Retina Ekranı keskin ve güzel. Yeni iPad Pro, Sıvı Retina Ekranını almak için ikinci Apple cihazdır. İPhone XR, Apple’ın ürün serisinde bir ileri LCD ekran kullanan diğer tek cihazdır.

 

 

iPadPro9.7-lead

 

Eğlenceli bir zaman geçirmek için: Oyun Oyna.

 

 

Apple iPad Pro ilk izlenimler: Yüz Kimliği, USB C bağlantı noktası

Evet, iPad, iPhone’ların Face ID’yi kullanmasından sonra ikinci cihaz olur; Apple, cihazın kilidini açmak için daha güvenlidir. Ancak burada ilginç olan şey, Face ID’nin iPhone X’de gördüğümüz gibi sadece portre modunda kullanılmak yerine, yönlendirmeden bağımsız olarak çalışmasıdır. Demo sırasında, Apple çalışanının iPad Pro’yu hem manzara hem de serin olan dikey yönelimler.

Apple’ın iPad Pro’nun şimdi bir Type-C USB portu var.

Yeni iPad Pro’nun bir büyük özelliği bir USB Tip-C portu. Apple, 5K ekrana bağlanmak için USB Tip-C için efsanevi Lightning bağlantı noktasını (3,5 mm kulaklık jakı dahil) çekti.

Fikir basit: iPad Pro, video, ses ve pro-seviye fotoğrafçılığı önemseyen kişiler için öncü bir cihaz olsun. Demo alanında yüksek çözünürlüklü bir ekrana bağlı birkaç iPad Pros gördüm. Ve bu Apple’ın iPad Pro’nun geleceğini nasıl gördüğü hakkında çok şey söylüyor. Ayrıca, iPad Pro’nuzdaki USB Tip-C bağlantısı da iPhone’unuzu şarj etmek için kullanılabilir.

Apple iPad Pro ilk izlenim: Yeni Apple Kalem ve klavye

İPad Pro’nun sağ tarafında, ikinci nesil Apple Pencil’in cihaza manyetik olarak bağlandığı küçük bir şerit bulunuyor. Ve sadece orada tutmak, yeni Apple Kalemi, kablosuz ve otomatik olarak ücretlendirir.

İkinci kuşak Kalem çok geliştirildi, iddia Apple. İlk ve en önemlisi, daha iyi bir tutuşa sahiptir ve gerçek bir Kalem kullandığınız gibi bir kalem kullanırsınız. Apple Pencil hakkında gerçekten çok hoşuma giden bir özellik, eklenen jestler. Çift dokunuşla Kalem, mürekkepleme ve silme arasında değişir. Çift dokunma ayrıca, ekrana dokunduğunuz anda Notes uygulamasını otomatik olarak başlatmanızı sağlar. Kullanıcılar ayarlarda farklı eylemleri özelleştirebilir.

 

Canlı TV izlemenin en kaliteli adresi: Canlı Tv.

 

Apple ayrıca iPad Pro’nun Akıllı Klavye Folyosu’nu da yükseltiyor. Çok farklı olmasa da, Apple daha fazla rahatlık için ikinci bir açı eklediğini söylüyor. Yeni klavyeyi kullanarak yazmak kolaydır, ancak bir touchpad varsa harika olurdu.

Tablet, daha hızlı grafikler için 8 çekirdekli CPU ve 7 çekirdekli GPU içeren Apple’ın A12X Bionic yonga setini kullanıyor.

 

 

Apple iPad Pro’nun ilk izlenimleri: Güçlü donanım, yazılım deneyimi değişmedi

Yeni iPad Pro bir canavardır. Tablet, Apple’ın ilk iPad’den 1000 kat daha hızlı grafikler sunan 8 çekirdekli CPU ve 7 çekirdekli GPU içeren A12X Bionic yonga setini kullanıyor. Apple, bunun iPad Pro’nun grafik açısından Microsoft’un Xbox One S ile karşılaştırılabileceğini iddia ediyor . Bu iPad Pro’yu oyuncular için bir zevk haline getirmelidir.

Bu, tabletin her sene Photoshop’tan her şeyi çalıştırabileceği anlamına geliyor – ki bu da gelecek yıl App Store’u vurmak için tasarlandı – AutoCAD’in masaüstü benzeri bir görüntüsü. Pil ömrü açısından, şirket 10 saat sürebileceğini iddia ediyor, ancak bu aynı zamanda tableti nasıl kullandığınıza da bağlı.

 

Tüm web çözümleriniz için: Yasmin Grup.

 

İPad Pro, iOS 12’de hala çalışıyor ve Apple’ın, Pro Pro kullanıcıları için tasarlanan iPad Pro için farklı bir yazılım deneyimi yaratma planlarının olmadığını gösteriyor.

 

105-ipad-pro-review-hero

 

Bitkisel ürünleri incelemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz: Ürün Tanıtım.

 

 

Apple iPad Pro ilk izlenim: Erken Karar

İPad Pro’yu sevecek çok şey var. Apple’ın iPad Pro gibi modern bir bilgisayar için vizyonu ilginç. İPad’i işinin yüzde 90’ını gerçekleştirmek için kullanan biri için, iPad Pro gibi bir cihaz doğal bir uyum sağlayacaktır. İPad Pro’ya bağlı yüksek bir maliyet olmasına rağmen, Apple, gerçek inovasyona değer veren kullanıcılara üstün bir deneyim satma yoludur.

İPad Pro 11 inçlik versiyonu ile Hindistan’a geliyor 64GB model için 71,900 Rs fiyatlandırılır. 12,9 inçlik model, aynı depolama alanı için Rs 89,900’den başlar. Her zaman daha yüksek depolama ve isteğe bağlı LTE’yi tercih edebilirsiniz. Apple, satın almak isterseniz, iPad Pro’yu 1TB depolama seçeneğinde de satışa sunacak.


Yorum Yap