Hoşgeldiniz Bugün 09 23 2021

Teknoloji ve indirme sitesi olarak yayına 2013 yılı itibariyle devam eden İndirlivex’te, ‘Haberler’ sekmesini kullanarak teknoloji dünyasından en yeni haberlere ulaşabilir; Macintosh, Mobil, Oyun, Sosyal Medya, Teknoloji, Web, Windows ve Yazılım olmak üzere farklı kategoriler altında verilen içeriklerle ilgi alanlarınıza göre haberlere kolay erişim sağlama olanağı sunan İndirlivex, Blog sekmesinde de web çözümlerine, kısayollara, programlara dair detaylara ulaşım sağlıyor.

 

İndirlivex’te Windows sekmesini kullanarak farklı kategorilerde bilgisayar programlarına ulaşabilir, Macintosh sekmesinden en iyi Mac programlarını indirme olanağından yararlanabilirsiniz. Programların hangi işletim sistemlerine uygun olduğu ve sistem gereksinimleri gibi detaylı bilgilere de program içeriklerinde yer verilirken, Mobil sekmesi altında cihaz seçimi gerçekleştirerek uyumlu cihazlarınız için indirmeler gerçekleştirebilirsiniz. Android, iOS, Windows Phone ve diğer işletim sistemleri için mobil uygulamalara kolaylıkla ulaşabilir, kare kod kullanarak da indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Oyun sekmesi altında farklı kategoriler içerisinde en popüler bilgisayar oyunlarına ulaşabilir, Web uygulamaları sekmesini kullanarak web tabanlı uygulamaları inceleyebilirsiniz. Foto Galeri kısmında ilginizi çekebilecek galeriler ve Video sekmesi altında da uygulama tanıtımları, mobil cihaz tanıtım videolar, oyun videoları ve buna benzer videolara erişim sağlayabilirsiniz.